Çin topu adından da belli olacağı gibi uzak doğu yani Çin den gelen  ve  uzak doğu ülkelerinde yıllardır kullanılan şifalı bitkilerin birleşimi ile meydana gelen geçmişi köklü olan bitkisel bir cinsel performans arttırıcı macundur. Çin topunun kendisiyle birlikte günümüzde 3 adı vardır bunlar Çin topu, Tibet sakızı ve Tibet atomudur. Eski yıllardan bu yana halen günümüzde kullanılmaya devam etmesi bu ürüne olan saygı ve güveni kazanmakla birilikte işe yaradığını insanların isteklerini karşılıksız bırakmadığını göstermektedir.

 

Çin topu kullanımının amacı günümüzde çokça artan cinsel performansta düşüklük istenilen hayal edilen sonuçların alınamaması çiftler arasında memnuniyetsizlik oldukça rastlanır bir hal oldu. Cinsellik ve seks hayatın en önemli bir parçası olup çiftler arasında görünmez bir bağ oluşturur ve buna bağlı bireyler arasındaki huzursuzluğun, mutsuzluğun olmadığı bir ilişkiye adım atarlar. Cinsel hayatımızı da gün içerisinde yaşadığımız iş hayatımızda stres, yorgunluk ve yoğun bir gün geçirmek gibi faktörler etkilemekte olup yoğun iş temposu ve yorgunlukla birlikte isteksizlik, iktidarsızlık söz konusu olabilir ve bunun için Çin topu kullanımı oldukça cinsel hayatımıza etki eder ve düzene sokabilir. Tibet sakızı bitkisel olmasıyla birlikte cinsel performansa yaptığı etkiler sayesinde gün geçtikçe ilgi görmesini sağladı. Diğer cinsel ürünlere göre kimyasal olmayıp bitkisel olmasıyla birlikte yan etkileri fazla görülmeyen sağlığa zararı olmayan Çin topu birçok cinsel problemi çözmektedir.

 

Çin topunun yararları çok olmasıyla birlikte bu yararlarından en başta tabi ki de cinsel hayatımıza olan etkisi cinsel birleşimimizi renklendirmesidir. Diğer cinsel sağlık problemleri olanların da ve bu sıkıntıların sertleşme, ereksiyon haline geçememe gibi büyük dertlere de faydası olduğu gözlenmiştir. Tibet atomunun içeriğinde bulunan şifalı bitkiler sayesinde erkeklerde sperm sayısında bir yükselme olduğu da söylenenler arasında yerini alıyor.

 

Çin topu cinsel isteksizlik için üretilen insan sağlığına zararı olmayan bitkisel bir macun olup istediğiniz sonuçları elde etme imkanı veren seks macunu diyebiliriz. Kullanımı sonrası yatakta isteksiz olan cinsel birliktelikte kendine güvenemeyen çiftler ve bireyler için birebir olan Tibet sakızının kullanımı da oldukça kolay olup hızlıca kullanılır. Bitkisel macun şeklindeki Tibet sakızı cinsel ilişkiye girmeden macunun yarısı veya tam ölçü (0,5- 1) oranında ağız yolu ile çiğnenip öğütülüp su gibi asitsiz ve alkolsüz içeceklerle içilmesi macunun yapısındaki bitkisel karşımdan dolayı acımsı tadı geçirip yutulmasını kolaylaştırabilirisiniz. Çin topunun kullandıktan sonra 36 saat etkisi sürdüğü için gün içerisin de 1 kez kullanılması yeterlidir.